Autoryzowany Salon Marki Husqvarna

Firma „Andrzej Gotfryd” działa na rynku od 1991 roku zajmując się sprzedażą sprzętu do lasu i ogrodu. Na zaufanie naszych Klientów pracujemy już ponad 23 lata, oferując im sprzęt najwyższej jakości, zarówno do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych.Zajmujemy się: sprzedażą maszyn, serwisowaniem urządzeń(gwarancyjnym, pogwarancyjnym), sprzedażą części zamiennych.

Sklep Husqvarna Młoszowa
Czym się wyróżniamy?

W naszym salonie spotkasz się nie tylko z profesjonalną obsługą, ale także z kompleksowym doradztwem oraz miłą atmosferą. Nasi sprzedawcy zaproponują optymalne rozwiązania sprzętowe, biorąc pod uwagę twoje potrzeby oraz możliwości.

Możemy być dumni, bo jako autoryzowany dealer Husqvarna współpracujemy ze światowym producentem wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do lasu i ogrodu. Dbamy o jakość sprzedawanych przez nas produktów, jednocześnie oferując przystępne ceny.

Od 2015 r  do dnia dzisiejszego utrzymujemy status Dilera Premium Husqvarna

Z kim współpracujemy?

Nasi partnerzy to: Husqvarna, Partner, McCulloch, Gardena, Jonsered, Flymo, Fogo, Koshin, Fiskars, Karcher, Briggs&Stratton, Tecumseh, Kohler, Oregon, Champion, NGK, SKF.